Pondělní večer opět patří zábavné talk show TIKI-TAKA. Od 20.00 hodin se můžete těšit na zajímavé hosty, v nejnovějším vydání se vám představí hned tři osobnosti, pro které bude účast premiérová.

Celý článek
Včera

Slavia nešetřila nováčka, neprohrála už 54 zápasů

Fotbalový mistr jede nadále na plný plyn, v 9. kole před více než deseti tisíci fanoušky přehrál Hradec Králové 4:1. Slavia rozhodla zápas už v úvodním dějství, kdy se trefili Jan Kuchta a Daniel Samek. V 50. minutě podruhé skóroval Kuchta, jenž neměl daleko k hattricku, poté se prosadil Ibrahim Traoré. Čestný zásah hostům zajistil Jiří Kateřiňák, jehož střelu přizvedl Stanislav Tecl.

Celý článek
Včera

Liberec urval podještědské derby, rozhodl Tupta

Důležitou výhru získali fotbalisté Liberce, a to hned proti svému regionálnímu rivalovi. Třaskavý duel na jabloneckém stadionu rozhodl povedenou střelou z přímého kopu v 37. minutě Lubomír Tupta. Slovan pod vedením trenéra Luboše Kozla nenašel přemožitele ani ve třetím ligovém utkání a podruhé za sebou naplno bodoval. Svého rivala zdolal v nejvyšší soutěži po třech zápasech. Jablonečtí nevyhráli dvě kola po sobě.

Celý článek
Včera

Hradec otočil derby, Sparta přetlačila Kometu, Krejčí pálí dál

Atraktivní program nabídlo osmé extraligové kolo. Poprvé v této sezoně se utkali oba východočeští rivalové, do O2 areny přišla návštěva sezony a David Krejčí se osamostatnil v čele tabulky střelců.

Celý článek
25.09.2021

Nedělní menu: nejprve severočeské derby a potom Votroci v Edenu!

Na atraktivní souboje se mohou těšit fotbaloví fanoušci také v tuto neděli. O2 TV Sport nabídne přímé přenosy dvou utkání: nejprve souboje Jablonce s Liberce a poté duel Slavie s Hradcem Králové. Bohatý nedělní program ve studiu začíná jako obvykle už v 15.30 hodin.

Celý článek
25.09.2021

Sparta po dvou ztrátách zabrala, ve Zlíně vyhrála 5:2

Pět gólů dokázali nastřílet fotbalisté Sparty v utkání 9. kola FORTUNA:LIGY ve Zlíně. Skóre otevřel v osmé minutě hostující Ondřej Čelůstka, v 41. minutě srovnal Dominik Simerský, ale ještě do pauzy poslal hosty znovu do vedení Filip Panák. Po změně stran se za Pražany prosadili ještě Jakub Pešek, vlastním gólem Dominik Simerský a střídající Martin Minčev, za Zlín v závěru mírnil prohru Tomáš Poznar.