Moderátor a komentátor
Redakce O2 TV Sport s využitím ČTK
Včera

Sparta vyzve Vítkovice

Dohrávku 9. kola Tipsport extraligy mezi Spartou a Vítkovicemi nabídne O2 TV Sport na svém hlavním kanálu. Předzápasový program s moderátorem Janem Homolkou a expertem Jiřím Tlustým začne v 18.00 hodin.

Celý článek
Včera

Jakub Řezníček je členem Klubu ligových kanonýrů, stý gól dal Pardubicím

Fotbalista Jakub Řezníček vstoupil do Klubu ligových kanonýrů, do kterého patří hráči se sto a více góly v nejvyšších soutěžích. Jubilejní branku dal šestatřicetiletý útočník Dukly Praha ve 12. kole Chance Ligy proti Pardubicím a byla vítězná na 2:1. V české nejvyšší soutěži dosud odehrál 342 utkání a zaznamenal 98 gólů. Po jedné brance si připsal ještě na Slovensku za Ružomberok a v Belgii za Lokeren.

Celý článek
Včera

Víkendový fotbal „dohraje“ TIKI-TAKA

Také se nemůžete dočkat? Oblíbený moderátor Petr Svěcený v pondělí v tradičních 20.00 hodin přivítá na O2 TV Sport zajímavé hosty, aby spolu probrali nejen uplynulé kolo Chance Ligy. Nenechte si ujít talk show TIKI-TAKA!

Celý článek
20.10.2024

Slavia dokázala vyhrát v Jablonci

Fotbalisté Slavie ve 12. kole Chance Ligy zvítězili v Jablonci 2:1. Vršovičtí nadále zůstávají jediným neporaženým týmem soutěže a vedou tabulku o šest bodů před pražským rivalem a obhájcem titulu Spartou. Na Střelnici otevřel v 18. minutě skóre premiérovým gólem za červenobílé Simion Michez a po hodině hry přidal pojistku Ondřej Lingr. Vzápětí snížil Vachtang Čanturišvili, ale srovnat již domácí nedokázali.

Celý článek
20.10.2024

Teplice vezou tři body ze Slovácka

Fotbalisté Slovácka prohráli ve 12. kole Chance Ligy s Teplicemi 0:2 a v šestém domácím utkání v sezoně nejvyšší soutěže poprvé nebodovali. Rozhodla o tom branka Abdallaha Gninga ze 42. minuty, výhru hostí pojistil v 82. minutě střídající Filip Horský. Domácí trefili v první půli třikrát tyč a po hodině hry neproměnil Marek Havlík pokutový kop. Tým z Uherského Hradiště prohrál se Severočechy v nejvyšší soutěži po deseti duelech a zůstal sedmý. Teplice bodovaly třetí kolo po sobě, podruhé za sebou venku vyhrály a patří jim 14. příčka.

Celý článek
20.10.2024

Karviná přehrála České Budějovice a je osmá

Fotbalisté Karviné v 12. kole Chance Ligy porazili doma 4:1 České Budějovice a posunuli se na osmé místo tabulky. Slezanům zařídil triumf dvěma góly v sedmé a 46. minutě Filip Vecheta. V první půle se trefil ještě Amar Memič a po změně stran Kahuan Vinícius, v 81. minutě snížil premiérovou brankou v nejvyšší soutěži Jakub Matoušek. Dynamo nevyhrálo v lize 33. venkovní zápas v řadě a s jediným bodem je nadále jasně poslední o šest bodů za patnáctými Pardubicemi.