28.09.2021

Dojde na setkání Messiho s Guardiolou?

Paris Saint-Germain

Redakce O2 TV Sport

Hvězdami nabitý tým Paris Saint-Germain už si nemůže dovolit další zaváhání. Po nečekané ztrátě bodů v Bruggách však doma v Parku Princů narazí na nejtěžšího možného soupeře - finalistu minulého ročníku Champions League a mistra Anglie, Manchester City.

Úterý 28. září 2021: Paris Saint-Germain – Manchester City

Jde tedy o bitvu poražených finalistů z posledních dvou ročníků Ligy mistrů. Hlavním tématem večera může být souboj někdejších parťáků ze zlaté éry Barcelony, tedy Lionela Messiho a jeho bývalého trenéra, nyní manažera Citizens, Pepa Guardioly. Může a snad i bude. Messiho však trápí zraněné koleno, kvůli kterému byl stažen z ligového zápasu s Lyonem a následující dvě soutěžní utkání chyběl.

„Doufejme, že Messi nastoupí v hvězdné útočné vozbě Paříže, tedy společně s Neymarem a Mbappém. Já se moc těším i na debatu ve studiu. Premiéru si v něm odbyde bývalý reprezentant David Limberský. V dresu plzeňské Viktorky si zahrál jak proti Manchesteru City, tak i proti Messimu. Navíc pro mnohé fanoušky je to kontroverzní osobnost, takže doufám, že i on přiláká k obrazovkám spoustu diváků. Nedávno byl hostem talkshow TIKI-TAKA a byl výborný. Jistotou je pak náš pravidelný expert Ligy mistrů, vítěz této soutěže, Vladimír Šmicer. Hrál ve Francii i Anglii, tudíž má nezpochybnitelnou kvalifikaci obohatit právě tento večer. Čeká nás velký zážitek,“ zve moderátor večera na Premier Sport 2 Petr Svěcený fanoušky kvalitního fotbalu.

Po skončení přímého přenosu a studiových rozborech nabídne Premier Sport 2 jako vždy sestřihy všech osmi zápasů tohoto hracího dne.

Moderátor: Petr Svěcený. Hosté: Vladimír Šmicer a David Limberský. Komentátoři: Jan Homolka a Tomáš Radotínský.

Další články

PRÁVĚ VYSÍLÁME