20.10.2021

Liverpool loupil v Madridu. Podívejte se!

FC Liverpool

Fotbalisté FC Liverpool si v Lize mistrů připsali třetí výhru, v dramatické přestřelce vyhráli na půdě Atlética Madrid 3:2. V úterních duelech padlo dohromady 35 branek.

Liverpool a nuda? Tak to k sobě opravdu nepatří! Svěřenci trenéra Kloppa v prvním kole Ligy mistrů otočili utkání s AC Milán na 3:2, teď proti Atléticu sice promarnili dvoubrankový náskok, nakonec ale opět vyhráli 3:2.

Už v osmé minutě předvedl své umění Egypťan Salah. Zbavil se tří dotírajících strážců, vypálil z dálky a Milner jeho střelu tečoval do brankářova protipohybu. O pět minut později Keita vyslal z voleje nechytatelný projektil, ale Griezmann dvěma góly ještě do přestávky srovnal na 2:2. Po změně stran si ale francouzský útočník pokazil den červenou kartou a Salah z penalty vstřelil svůj čtvrtý gól v soutěži.