21.10.2021

Zkrotí Bruslaři Krejčího a spol.?

BK Mladá Boleslav

Redakce O2 TV Sport

Hokejová extraliga pokračuje čtvrtečním programem, na O2 TV Sport se mohou fanoušci těšit na přímý přenos utkání Mladá Boleslav – Olomouc. Předzápasový program startuje v 17.00 hodin.

Mladá Boleslav se rozjela, vyhrála třikrát za tři body, ale v posledním utkání prohrála na ledě Ocelářů jednoznačně 0:5. „V Třinci nám to uteklo, tam jsme dostali pět branek, ale doufáme, že to byl takový výjimečný zápas. Šlo o utkání, které nám nevyšlo, ale i takové zápasy jsou,“ řekl trenér Radim Rulík.

Svůj tým připravuje na to, aby se proti Hanákům vytáhl. „K mužstvu jsme promluvili v tom smyslu, že to nebyl náš výkon. Teď to chceme určitě napravit a doma zabrat bez ohledu na to, kdo přijede. Věřím, že těch obdržených branek už zase nebude tolik. Předtím se nám v obraně dařilo, což je práce celého mužstva. Pracujeme na tom, ale řekl bych, že jde hlavně o výbornou práci brankářů, kteří chytají dosud opravdu výborně a drží nás. Patří jim největší díky,“ doplnil kouč Středočechů.

Olomoučtí se po parádním rozjezdu do sezony trápí v útoku. Za poslední čtyři utkání vstřelili vždy po jediné brance, přesto dosáhli na solidních pět bodů. Po dvou výhrách 1:0 podlehli v neděli na ledě Brna 1:4.

„Bylo tam málo jednoduchosti, přímočarých akcí a zakončení. To byl hlavní ukazatel toho, proč jsme vstřelili jen jeden gól. V posledních dvou zápasech taky po jednom gólu a to je málo. Budeme muset pracovat na střelecké produktivitě, protože to nás dostává dolů,“ nechal se slyšet kouč Zdeněk Moták.

„V předzápasovém studiu zanalyzujeme, proč David Krejčí už tolik neboduje, rozebereme také na olomouckou defenzivu. Mladá Boleslav přes vysokou prohru v Třinci patří mezi nejlépe bránící týmy, přiblížíme proč,“ řekl Jan Velart, moderátor utkání.

„V první přestávce utkání přivítáme v našem studiu hráčského agenta Jiřího Hamala, zeptáme se jej nejen na Davida Krejčího, jehož zastupuje. Ve druhé pauze se zaměříme na mladoboleslavskou posilu Jana Dufka,“ doplnil.

Začátek studia: 17.00 hodin. Moderátor: Jan Velart. Expert: Jakub Koreis. Komentátoři: Libor Basík a Tomáš Zetek. Reportérka: Tereza Kubíčková.

Další články

PRÁVĚ VYSÍLÁME