22.08.2023

Maccabi hostí Young Boys

Maccabi Haifa FC

Zajímavý souboj nabídne Premier Sport 2 v rámci čtvrtého předkola Ligy mistrů. Fanoušci mohou od 20.55 hodin zhlédnout duel Maccabi Haifa – BSC Young Boys.

Středa 23. srpna 2023: Maccabi Haifa FC – BSC Young Boys

Izraelský mistr se probojoval do závěrečného souboje o historický postup do skupiny Ligy mistrů přes tři předkola: postupně vyřadil Hamrun Spartans, Šeriff Tiraspol a Slovan Bratislava.

Haifa se může opřít o bilanci domácích utkání, v nichž všechna tři vyhrála, byť vždy obdržela branku.

Young Boys mají po čtyřech kolech švýcarské Superligy bilanci dvou výher a dvou remíz, v úvodním kole Švýcarského poháru proti třetiligovému Breitenrainu vyhráli dokonce 5:0.

Tým z Bernu se ukáže v této sezoně poprvé v pohárové Evropě, v loňském ročníku se nekvalifikovali do skupinové fáze žádné soutěže pod hlavičkou UEFA, neboť byli vyřazeni ve čtvrtém předkole Evropské konferenční ligy.

Začátek přenosu: 20.55 hodin. Komentátoři: Adam Hála a Jan Homolka.