08.11.2023

Real Madrid se utká s Bragou

SC Braga

Redakce O2 TV Sport

Zajímavý souboj v rámci Pyrenejského poloostrova nabídne středeční program Ligy mistrů na Premier Sport 2. Fanoušci se mohou těšit na duel Realu s Bragou. Předzápasové studio s moderátorem Petrem Svěceným startuje ve 20.20 hodin.

Středa 8. listopadu 2023: Real Madrid C. F. – SC Braga

Tři zápasy – devět bodů při skóre 6:3. Taková je prozatímní bilance fotbalistů Real Madrid ve skupině C Ligy mistrů. Španělský gigant ve všech utkáních uspěl rozdílem jedné vstřelené branky.

„Nedávno jsme hráli proti Braze a dobře je známe. Musíme mít na paměti, že je to dobrý tým, který bude na Bernabéu usilovat o tři body, a my musíme vydat ze sebe maximum,“ uvedl pro www.realmadrid.com trenér Carlo Ancelotti.

Před dvěma týdny Real Madrid dokázal Bragu porait, jednou se prosadil také hlavní tahoun Realu Jude Bellingham. „Nevím, jestli bude hrát. Trénoval dobře, na tréninku měl pohodu a neudělal to úplně, aby se vyhnul úderům do ramene. Dobře se zotavil a neměl žádné problémy. Může hrát, ale ještě to s ním vyhodnotím,“ pokračoval.

„Braga proti nám hrála v prvním zápase velmi dobře. Je to tým, který ukázal herní kvalitu. Pokud nebudeme dobře bránit, stane se to, co se nám stalo v posledních 30 minutách. Když jsme povolili, mysleli jsme, že hra skončila a Braga se vrátila do boje. Defenziva je proti týmu jako Braga velmi důležitá,“ dodal.

Braga živí šanci i na osmifinále Ligy mistrů. A dokud existuje naděje, hodlá se rvát. „Jsme stále ve hře, teď nás ale čekají dvě náročná utkání na stadionech soupeřů – v Madridu a v Neapoli. „Už jsme ale ukázali, že jsme tady, abychom bojovali jako válečníci, kterými jsme,“ vyhlásil kouč Artur Jorge.

„Jsme ve skupině se třemi výbornými týmy, mají velkou kvalitu. Odehráli jsme tři zápasy a v nich jsme získali tři body. Vždy hrajeme na vítězství a totéž od nás můžete očekávat,“ navázal.

Moderátor Petr Svěcený s hosty Radoslav Kováčem a Jakubem Podaným probere zrekonstruovaný stadion Realu. „Z hráčů se zaměříme na českého brankáře ve službách Bragy Lukáše Horníčka,“ uzavřel.

Začátek studia: 20.20 hodin. Moderátor: Petr Svěcený. Experti: Radoslav Kováč a Jakub Podaný. Komentátoři: Václav Pilný a Tomáš Radotínský.

Další články

PRÁVĚ VYSÍLÁME