19.09.2023

Sparta vyzve v O2 areně Dynamo

HC Sparta Praha

Redakce O2 TV Sport

Velmi zajímavé utkání nabídne středeční předehrávka třetího extraligového kola, v libeňské hale se střetnou ambiciózní Sparta a Pardubice. Oba celky jdou do souboje posíleny výhrami v úvodu sezony. Předzápasové studio startuje v 18.00 hodin.

Sparťané dokázali vstoupit do nového extraligového ročníku výhrou 5:2 proti Českým Budějovicím, na ni navázali nedělním triumfem 3:2 po samostatných nájezdech na ledě mistrovského Třince.

„S Pardubicemi jsou zápasy vždy dobré, doufám, že dorazí co nejvíce lidí. Určitě si to všichni užijeme a doufám, že vyhrajeme!“ vyhlásil podle www.hcsparta.cz útočník Pavel Kousal, jenž proměnil rozhodující samostatný nájezd ve Werk areně.

Pardubice sice neproměnily ani jednu přesilovou hru z devíti, i tak mají plný počet bodů. Na páteční domácí vítězství 5:1 s Litvínovem navázali triumfem 3:1 v Kladně.

„Už loni byly ty zápasy na Spartě svátky hokeje. Bylo to vyhecované, plné emocí. Myslím si, že to určitě bude mít parametry play off, už ty první dva letošní zápasy proti Litvínovu a Kladnu byly ve velkém tempu a hrál se velmi dobrý hokej,“ popsal pro web klubu před středečním zápasem brankář Roman Will.

„S expertem Jiřím Tlustým si srovnáme kvality obou celků z hlediska mezinárodního hokeje, porovnáme si i cizince ve Spartě a v Dynamu. U Pražanů se zaměříme také na Pavla Kousala, který rozhodl duel v Třinci, u Pardubic na Tomáše Zohornu a jeho bodový přísun v průběhu sezony,“ poznamenal moderátor Jan Homolka s tím, že reportér Jakub Koreis vyzpovídá právě oba zmíněné hráče.

18.30 hodin, O2 TV Sport: HC Sparta Praha – HC Dynamo Pardubice.
Začátek studia:
18.00 hodin. Moderátor: Jan Homolka. Expert: Jiří Koreis. Komentátoři: Libor Basík a Tomáš Zetek. Reportér: Jakub Koreis.

Další články

PRÁVĚ VYSÍLÁME