18.11.2023

Televize O2 TV se stala vítězem tendru na vysílací práva z FORTUNA:LIGY. Přenosy ze všech zápasů bude vysílat až do roku 2029

O2 TV Sport

Redakce O2 TV Sport

Významného úspěchu dosáhla společnost O2 ve výběrovém řízení na audiovizuální práva na českou nejvyšší fotbalovou soutěž. Diváci O2 TV Sport mají nyní jistotu, že v nadcházejících pěti sezonách nepřijdou o žádný zápas z FORTUNA:LIGY. Po úspěšném tendru z hokejové Tipsport extraligy potvrzuje O2 TV unikátní postavení na českém trhu, kdy na jednom místě nabízí všechny nejatraktivnější soutěže a sporty. Jedině zákazníci O2 TV tak mohou dlouhodobě sledovat nejen kompletní sezony z FORTUNA:LIGY a z hokejové Tipsport extraligy, ale také například Ligu mistrů UEFA, anglickou Premier League, německou Bundesligu, španělskou La Ligu, motoristické sporty, galavečery MMA či populární NFL.

Na základě výběrového řízení vypsaného Ligovou fotbalovou asociací získala televize O2 TV vysílací práva pro sezony 2024/2025, 2025/2026, 2026/2027, 2027/2028, 2028/2029.

„Podařilo se nám uspět v dalším klíčovém výběrovém řízení, kde jsme prokázali, že O2 TV jako jediná televize dokáže splnit nejpřísnější kritéria pro výrobu přenosů a podporu všech klubů FORTUNA:LIGY. Pro diváky jsme vybojovali i v příštích letech ten nejsledovanější fotbalový obsah, který dnes můžeme mít. Česká fotbalová liga ideálně doplňuje další prémiovou nabídku jako je Liga mistrů UEFA, anglická Premier League, německá Bundesliga či španělská La Liga,“ uvedla Anna Lenerová, šéfka obsahu společnosti O2.

Stanice O2 TV Sport bude nadále přinášet exkluzivní inovace a originální formáty. Fanoušci si díky multidimenzi mohou vybírat jakýkoliv zápas, dočkají se dalších sezon populární zábavné show TIKI-TAKA nebo zápasových studií a magazínů. Díky investicím společnosti O2 dostanou významný impuls také jednotlivé kluby FORTUNA:LIGY.

„Naše úspěšná cesta ve vysílání FORTUNA:LIGY pokračuje minimálně v dalších pěti sezonách. Děláme to především pro diváky, protože jejich zájmu si velmi vážíme. Již dnes je O2 TV dostupná pro téměř 800 tisíc zákazníků, sledovanost překonává historické rekordy. Ukazuje se, že naše prémiové kanály nabízí unikátní možnosti pro reklamní zadavatele a také kluby, kterým významně pomáháme. Díky O2 TV získají výrazně více financí, které mohou investovat do rozvoje mládeže, vylepšení stadionů či do fanouškovských aktivací. Troufám si tvrdit, že nyní budeme patřit k největším podporovatelům českého sportu,“ uvedl Marek Kindernay, výkonný ředitel stanice O2 TV Sport.

Fotbal, hokej, MMA, NFL a další soutěže kompletně v O2 TV

Televize O2 TV je dostupná pro všechny diváky, ke sledování stačí jakékoli připojení k internetu. Exkluzivní stanice O2 TV Sport přináší kromě všech zápasů hokejové extraligy a FORTUNA:LIGY, také basketbalovou Euroligu, show TIKI-TAKA, talkshow Česká ulička, galavečery MMA nebo motoristické sporty. Kanály Premier Sport 1 a Premier Sport 2 vysílají například Ligu mistrů UEFA, turnaje nejprestižnější MMA organizace světa UFC nebo populární NFL.

Další články

PRÁVĚ VYSÍLÁME